Nilsen Polska, ul. Bonifacego 92/3, 02-940 Warszawa

Koszyk

Lampka biurkowa LED Alan Nilsen kreślarska czarna BL004

Indeks: BL004
Produkt Dostępne
prezent

Wybierz kolor:

czarny
 

Opis produktu

Parametry techniczne

Lampka biurkowa LED Alan to wyróżniający się projekt, połączenie prostej konstrukcji z funkcjonalnością. Cechą wyróżniającą produkt jest wielkość, lampka idealnie sprawdzi się przy oświetlaniu dużych powierzchni. Długie, łamane w trzech miejscach ramiona można dowolnie zginać, ustawiając pożądaną wysokość. Panel świetlny jest przedłużeniem ramienia lampki, posiada dużą powierzchnię świecenia, przez co daje dużo światła. Wysokiej jakości wbudowane diody LED dają miękkie światło, nie oślepiają i są bezpieczne dla oczu, zapewniając komfort pracy. Ponadto są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

 

Lampka biurkowa Alan świeci w trzech barwach światłach: ciepłej, neutralnej, zimnej. Funkcja ta pozwala dopasowywać światło do naszych aktywności. Barwę zimną wybierzemy, kiedy potrzebujemy światła do pracy pełnej skupienia i efektywności. Do czytania wybierzemy światło neutralne, a chcąc się zrelaksować i odpocząć wybierzemy światło ciepłe. Ten efekt możemy wzmacniać poprzez wbudowaną regulację natężenia światła, rozjaśniając lub przyciemniając światło. Dotykowy panel sterujący umieszczony w podstawie lampki, ułatwi korzystanie z powyższych funkcji.

 

Lampka kreślarska Alan posiada inteligentny system zapamiętywania ustawień. W praktyce oznacza to, że lampka po wyłączeniu zapamięta ustawione parametry świecenia, a po ponownym jej uruchomieniu, lampka zaświeci się wykorzystując ostatnie ustawienia.

 

Atutem lampki kreślarskiej Alan jest gniazdo USB, które może posłużyć do ładowania urządzeń mobilnych takich jak: smartfony, tablety, notebooki.

 

Lampka biurkowa Alan idealnie sprawdzi się w biurze czy pracowni, precyzyjnie oświetli biurko – miejsce twojej pracy, rozrywki, relaksu.

 

Cechy wyróżniające lampkę biurkową Alan:

  • ładowarka USB
  • dotykowy panel sterujący
  • regulacja jasności
  • 3 barwy światła
  • tryb nocny

energy_label

Mówią o nas

bakusiowo.pl
dzien-dobry-tvn
Make home easier
applemobile.pl
mamygadzety.pl
lovingit.pl
m jak mama 24