Nilsen Polska, ul. Bonifacego 92/3, 02-940 Warszawa

Koszyk

Lampka biurkowa i nocna LED MAGIC I RGB Nilsen żółta US014

Indeks: US014
Produkt Dostępne
prezent

 

Opis produktu

Parametry techniczne

Lampka biurkowa LED Magic 1 to niebanalny produkt z podświetlaną podstawą. Jej  nietuzinkowa konstrukcja pasować będzie do wielu nowocześnie urządzonych wnętrz. Lampka świetnie sprawdzi się na biurku lub stoliku nocnym. Żywy, żółty kolor spodoba się małym użytkownikom.

 

Atutem lampki jest jej funkcjonalność. Lampka może pełnić zarówno funkcję lampki biurkowej, jak i nocnej. Pozwala na to niezależnie działający system oświetlenia. Oświetlenie nocne RGB umiejscowione jest w podstawie lampki. Daje stałe lub zmienne, kolorowe światło. To nastrojowe światło ułatwi zasypianie, ale może też stanowić dekorację. Oświetlenie główne daje neutralne światło, które sprawdzi się przy codziennych czynnościach takich jak czytanie, czy nauka.

 

Wykorzystana w tym przypadku technologia LED sprawia, że lampka Magic 1 jest wydajna i energooszczędna.

 

Lampa biurkowa i nocna Magic1 wyposażona jest dodatkowo w regulację natężenia światła, która pozwala na ustawienie odpowiedniej jasności oraz elastyczną konstrukcję, która umożliwia skierowanie strumienia światła we właściwym kierunku. Dotykowy panel zapewni szybkie uruchomienie lampki i zmianę parametrów świecenia.

 

Lampka nocna Magic 1 występuje w wielu wariantach kolorystycznych.

 

Cechy wyróżniające lampkę biurkową i nocną LED Magic 1:

  • 3 stopniowa regulacja jasności
  • elastyczne ramię
  • oświetlenie nocne RGB

Polecane produkty

Mówią o nas

bakusiowo.pl
dzien-dobry-tvn
Make home easier
applemobile.pl
mamygadzety.pl
lovingit.pl
m jak mama 24