Nilsen Polska, ul. Bonifacego 92/3, 02-940 Warszawa

Koszyk

Drewniana lampka biurkowa LED Tre III XU003

Indeks: XU003
Produkt Dostępne
prezent

Wybierz kolor:

brązowy
 

Opis produktu

Parametry techniczne

Lampka biurkowa Tre III – to połączenie nowoczesności z tradycją, wykonana ręcznie z naturalnego drewna. Prosta a zarazem wyrafinowana, przyciągająca uwagę konstrukcja będzie stanowiła świetne dopełnienie minimalistycznie urządzonych wnętrz.

 

Lampka pięknie będzie się prezentować na biurku, na stoliku nocnym, stoliku pomocniczym w salonie. Składana konstrukcja i ruchome ramię pozwalają na skierowanie światła w wybranym kierunku.

 

Neutralna barwa światła 4500K idealnie nadaje się do czytania, pracy, czy nauki. Funkcja regulacji jasności pozwala na ustawienie odpowiedniego natężenia światła.

 

Lampkę biurkową Tre III wyróżnia wysoki wskaźnik odwzorowania barw >90, który sprawia, że światło lampki jest bliskie naturalnemu, przez co oświetlane przedmioty prezentują swoje bardzo naturalne kolory.

 

Funkcja Eye Protection sprawia, że światło lampki jest bezpieczne dla oczu, zapobiega oślepieniu, zmniejsza zmęczenie wzroku, daje efekt naturalnego światła. Ponadto zastosowana technologia LED jest energooszczędna i bezpieczna dla środowiska.

 

Cechy wyróżniające lampkę biurkową Led Tre III

  • połączenie nowoczesności z tradycją,
  • ręczne wykończenie
  • stworzone z naturalnego drewna

Polecane produkty

Mówią o nas

bakusiowo.pl
dzien-dobry-tvn
Make home easier
applemobile.pl
mamygadzety.pl
lovingit.pl
m jak mama 24